XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego z Mogilna do Trzemeszna [zdjęcia, wyniki]

Dariusz Nawrocki
Prawie 500 zawodników wzięło udział w XXVII Ogólnopolskim Biegu im. Jana Kilińskiego z Mogilna do Trzemeszna. Tym samym zanotowano frekwencyjny rekord.

Najszybciej trasę półmaratonu pokonał Paweł Olijnyk z Ukrainy. Na mecie zameldował się z czasem 01:13:00. Drugi był Zbigniew Kledzik z Chomiąży, a trzeci - Maciej Łucyk z Poznania.

Najszybszą kobietą tego dnia była Yulia Diatlova z Ukrainy. Na podium stanęły również: Swietlana Olijnyk z Ukrainy i Izabela Wierzchowska z Kalisza.

Pozostałe wynikitutaj
Prawie 500 zawodników wzięło udział w XXVII Ogólnopolskim Biegu im. Jana Kilińskiego z Mogilna do Trzemeszna. Tym samym zanotowano frekwencyjny rekord. Najszybciej trasę półmaratonu pokonał Paweł Olijnyk z Ukrainy. Na mecie zameldował się z czasem 01:13:00. Drugi był Zbigniew Kledzik z Chomiąży, a trzeci - Maciej Łucyk z Poznania. Najszybszą kobietą tego dnia była Yulia Diatlova z Ukrainy. Na podium stanęły również: Swietlana Olijnyk z Ukrainy i Izabela Wierzchowska z Kalisza. Pozostałe wynikitutaj Dariusz Nawrocki