Mogilno. Wywalczyli cztery medale podczas Halowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego [zdjęcia]

OPRAC.: (iwo)
Duży sukces sportowy uczniów ZS Mogilno! Niżej szczegóły
Duży sukces sportowy uczniów ZS Mogilno! Niżej szczegóły nadesłane
Aż cztery medale Halowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce w Toruniu zdobyli uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie, na co dzień trenujący w klubie Mkl Tlen Mogilno.

od 16 lat

Oto sukcesy uczniów w Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce w Toruniu

• Jędrzej Wolski uczeń klasy III a LO zdobył złoty medal w biegu na 2000 m w kategorii U20 ,
  • Jan Kędzierski (klasa III BD) zdobył złoty medal w biegu na 60 m oraz srebrny w biegu na 200 m w kategorii U20,
  • Kuba Górecki (klasa II TRG) zdobył brąz w biegu na 2000 m w kategorii U18,
  • Julia Górecka uczennica klasy I EBD zajęła IV miejsce w biegu na 1000 m w kategorii U18.