Wyniki 10. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [8-9 października]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
W ostatnich derbach Włocłavia wygrała z Liderem 2:0
W ostatnich derbach Włocłavia wygrała z Liderem 2:0 WA
Udostępnij:
W piątek i sobotę 8 i 9 października odbyły się mecze 10. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawaliśmy tradycyjnie na żywo.

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Sobota 9 października

Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 3:2 (0:2)
90 - koniec
⚽️ GOOOL 79 - Antoni Krajnyk 3:2. Asysta Jay Jaskólski
⚽️ GOOOL 71 - Bartłomiej Delekta 2:2. Z wolnego dośrodkował Jacek Wojciechowski
65 - 1:2
⚽️ GOOOL 50 - Jay Jaskólski z rzutu karnego 1:2. Za zagranie piłki ręką
45 - 0:2, przerwa
⚽️ GOOOL 42 - Piotr Gross 0:2. Podawał Dawid Szpankiewicz
⚽️ GOOOL 13 - Kamil Kurkierewicz 0:1. Asysta Przemysław Misiaszek
1 - od środka Pogoń
(15:00) - Marek Semrau

Sportis Łochowo - Lech Rypin 2:3 (1:1)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90+5 - koniec, ale ważna wyjazdowa wygrana Lecha, 2:3
90 - 5 minut doliczone
⚽️ GOOOL 89 - Dorian Banasiak głową 2:3. Z wolnego Marcin Baranowski
88 - Baranowski za Rożnowskiego, zmiana w Lechu
86 - czerwona kartka dla Radosława Lewandowskiego, Lech w osłabieniu
85 - 2:2
⚽️ GOOOL 80 - Paweł Lewandowski 2:2. Strzał z 12 metrów z lewej nogi
78 - Rybka z wolnego, Pawelski na rzut rożny
75 - Gołata za Moszczyńskiego zmiana w Lechu
69 - Sportis nad poprzeczką
68 - Skowroński na posterunku
65 - Sternicki nad poprzeczką
64 - Sternicki za Śmigrodzkiego, zmiana w Lechu
60 - Banasiak nad poprzeczką
⚽️ GOOOL 55 - Maciej Słupecki 2:1
g. 15:07 - druga połowa rozpoczęta
45+2 - przerwa, 1:1
45+1 - Rożnowski zza szesnastki tuż przy słupku
⚽️ GOOOL 41 - Martyn Trędewicz z rzutu wolnego 1:1
37 - Jankowski z 25 metrów trafia w poprzeczkę
36 - Rożnowski głową, Pawelski na posterunku
35 - 1:0
29 - dobra akcja po dośrodkowaniu Jankowskiego, Martyn Trędewicz strzela słupka
28 - Skowroński obronił strzał zawodnika Sportisu
25 - 1:0
23 - Banasik z wolnego nad bramką
18 - Banasiak głową broni bramkarz Sportisu
⚽️ GOOOL 9 - Michał Kalitta 1:0. Po zagraniu z rożnego Mateusza Góry
7 - Martyn Trędewicz niecelnie
6 - Paweł Lewandowski nad poprzeczką
1 - Sportis od środka
LECH: Skowroński - Krajewski, Banasiak, Rybka, R. Lewandowski, Śmigrodzki, Moszczyński, P. Lewandowski, Jankowski, Rożnowski, M. Trędewicz.
(14:00) - Radosław Papierowski

Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 2:4 (0:1)
Informuje Włodzimierz Walczak
90 - koniec
⚽️ GOOOL 87 - Hubert Szymczak 2:4. Podawał Jakub Makselan
⚽️ GOOOL 79 - Maciej Rojewski z rzutu karnego 1:4
⚽️ GOOOL 61 - Gabriel Santos Falciano 0:4
⚽️ GOOOL 59 - Karol Maliszewski 0:3
⚽️ GOOOL 52 - Adam Safian 0:2
50 - 0:1
46
45+3 - 0:1, przerwa
44 - 0:1
30 - 0:1
⚽️ GOOOL 26 - Bartosz Czerwiński 0:1
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - Kujawianka od środka
(14:00) - Andrzej Sobieszczyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Solec Kujawski 1:3 (0:1)
Informuje Bartosz Kozłowski
90+4 - koniec
90+3 - rzut wolny broni bramkarz Orląt
90 - 3 minuty doliczone
80 - 1:3
75 - 1:3
65 - 1:3
⚽️ GOOOL 64 - Miłosz Sadowski 1:3. Dośrodkował Angelo Amorim, a Sadowski tylko dostawia nogę
⚽️ GOOOL 58 - Sebastian Pacek 0:3. W zamieszaniu podbramkowym
⚽️ GOOOL 52 - Patryk Ciężkowski 0:2. Piękny strzał z 20 metrów
45 - przerwa, 0:1
40 - groźny strzał Packa
35 - 0:1
30 - 0:1
⚽️ GOOOL 23 - Sebastian Pacek 0:1. Błąd Vadima (nie trafił w piłkę).
15 - 0:0
1 - od środka Unia
ORLĘTA: Lasek - Smieszny, Kieran, Sadowski, Medina, Maciąg, Vadim Povolotskyi, Rutecki, Krajewski, Brzeziński, Wojnowski.
UNIA: Skowroński - Kujawka, Moranowski, Pacek, Nowak, Chołuj, Hayashi, Ciężkowski, Szal, Maison, Żurawski.
(14:00) - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław 4:2 (2:0)
Informuje Hubert Witkowski
90+4 - koniec meczu, Notecianka wygrywa derby powiatu inowrocławskiego
90+3 - żółta kartka dla Kamila Kali
90+2 - żółta kartka dla Błażeja Wyrkowskiego
90 - sędzia dolicza 4 minuty
⚽️ GOOOL 87 - Błażej Wyrkowski 4:2
86 - kolejna zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Norbert Rościszewski, na boisku Michał Szot
85 - Patryk Kozłowski uderza wysoko nad bramką
82 - Norbert Rościszewski po raz kolejny bawi się z zawodnikami Cuiavii i mija ich w bardzo prosty sposób
77 - trzecia zmiana w Noteciance, za Przemysława Swojnóga wchodzi Szymon Dudek
74 - Dariusz Swojnóg strzela z dystansu, rykoszet i broni Wachowiak
74 - Kozłowski uderza z rzutu wolnego, broni Walczak
73 - dwie zmiany w Noteciance, boisko opuszczają Kacper Mozgawa i Borys Skowroński, na boisku Mateusz Gryglewicz i Patryk
⚽️ GOOOL 70 - Kamil Kala dośrodkowuje z rzutu wolnego i Przemysław Swojnóg strzela na 4:1
69 - żółta kartka dla Huberta Majtczaka
63 - kolejna zmiana w Cuiavii, za Damiana Adamskiego Dawid Jastrzębski
⚽️ GOOOL 62 - Patryk Kozłowski 3:1. Asysta Mateusz Brzóstowski
⚽️ GOOOL 59 - Przemysław Swojnóg podaje do Norberta Rościszewskiego, a ten strzela na 3:0
58 - żółte kartki dla Norberta Rościszewskiego i Damiana Adamskiego
54 - Dariusz Swojnóg dośrodkowuje w pole karne, a jego brat Przemysław uderza głową obok bramki
53 - Kacper Mozgawa przejmuje piłkę między obrońcami Cuiavii i strzela obok bramki
52 - Kozłowski uderza na bramkę, broni Marcin Walczak
46 - Rościszewski podawał do Kali, jednak za mocno i piłka opuszcza boisko
46 - początek drugiej połowy, rozpoczyna Cuiavia
46 - druga zmiana w Cuiavii, za Dawida Deresiewicza wchodzi Wiktor Majchrzak
45+3 - przerwa, Notecianka prowadzi 2:0
45+2 - Deresiewicz uderza z rzutu wolnego nad bramką
45+2 - Norbert Rościszewski strzela na bramkę, broni Wachowiak
45 - sędzia dolicza 3 minuty
42 - Patryk Kozłowski uderza minimalnie nad bramką
41 - Kacper Mozgawa z rzutu wolnego obok bramki
40 - żółta kartka dla Kacpra Maciejewskiego
39 - pierwsza zmiana w Cuiavii, boisko opuszcza Caio, na boisku Mateusz Brzóstowski
37 - piłkarze Cuiavii grają bardzo ostro i jest pierwsza żółta kartka dla Dawida Deresiewicza
29 - Kala jest faulowany bez piłki, jednak sędzia nie ukarał zawodnika Cuiavii
24 - Deresiewicz dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka odbija się od głowy Rościszewskiego i wychodzi na rzut rożny
22 - Rościszewski uderza wysoko nad bramką
⚽️ GOOOL 16 - Przemysław Swojnóg podaje do Kamila Kali i grający trener Notecianki strzela na 2:0
⚽️ GOOOL 12 - po błędzie obrońców Cuiavii piłkę przejmuje Borys Skowroński i celnie strzela na 1:0
3 - Caio podaje do Adamskiego, ten uderza głową wysoko nad bramką
1 - od środka Notecianka
NOTECIANKA: Walczak - Skowroński, Dreżewski, Strzesak, M. Swojnóg, Kala, Rościszewski, D. Swojnóg, R. Wójcik, Mozgawa, P. Swojnóg
CUIAVIA: Wachowiak - Kordyla, Maciejewski, Majtczak, Borkowski, Deresiewicz, Kozłowski, Pieszak, Adamski, Caio, Wyrkowski
(14:00) - Łukasz Boiński

BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 3:3 (2:1)
Informuje Ryszard Kobak
90 - koniec, nadal obie ekipy bez zwycięstwa w tym sezonie
⚽️ GOOOL 77 - Łukasz Chruścicki 3:3. Asysta Oskar Andrzejewski
65 - 2:3
⚽️ GOOOL 49 - Oskar Ignatowski 2:3. Asysta Jakub Sajda
45 - 2:2, przerwa
⚽️ GOOOL 36 - Marek Piątkowski 2:2. Asysta Filip Hartwich
30 - 2:1
⚽️ GOOOL 17 - Oskar Januszewski 2:1. Asysta Łukasz Chruścicki
⚽️ GOOOL 16 - Marcel Niedbała 1:1. Asysta Mateusz Choromański
⚽️ GOOOL 13 - Łukasz Chruścicki 1:0. Asysta Jakub Sadowski
(12:00) - Bartłomiej Wiśniewski

Start Pruszcz - Sparta Brodnica 1:2 (0:0)
Informuje Radosław Pozorski
90 - koniec, 1:2
⚽️ GOOOL 57 - 1:2. Tymoteusz Majka. Dobitka po rzucie karnym Marcina Wanata, obronił Kamil Dziwulski. Faulowany był w sytuacji sam na sam Olaf Wójtowicz.
⚽️ GOOOL 52 - 0:2 dośrodkowanie z bocznej strefy boiska na 5 metr, bramkarz wypluł piłkę i był bezradny przy dobitce z dwóch metrów Dmytro Martyniuka
⚽️ GOOOL 49 - Bartosz Kaczyński 0:1 po stałym fragmencie gry po zagraniu Grzegorza Domżalskiego
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
15 - 0:0
(11:00) - Tomasz Sułek
Składy wyjściowe
START: Karol Drosdowski - Piotr Wójcik, Daniel Czarnowski, Jakub Konopczyński, Marcin Gaca, Wiktor Pokorowski, Maciej Górzyński, Tymoteusz Majka, Olaf Wójtowicz, Marcin Wanat, Jakub Środa
SPARTA: Kamil Dziwulski - Kamil Woroniecki, Łukasz Ciechowski , Krystian Janczak, Dmytro Martyniuk , Bartłomiej Kaczyński, Kamil Piskorski , Grzegorz Domżalski, Kacper Dzwonkowski, Damian Argalski, Arkadiusz Kozłowski

Piątek 8 października
Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2 (0:1)

Mecz Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek, 8 października 2021.

Derby Włocławka Lider - Włocłavia Włocławek 0:2. Mecz 10. ko...

90 - koniec, derby dla Włocłavii, 7 mecz z rzędu Włocłavii bez straty gola (9 w sezonie!). Od 634 minut Łukasz Zapała niepokonany. Minimum do soboty Włocłavia nowym liderem tabeli
89 - dwie zmiany we Włocłavii, weszli Pawłowski i Guzek, za Jankowskiego i Miłka
88 - Świątkowski za Mikołajczaka, zmiana w Liderze
82 - Galanciak i Bykowski za Kacperskiego i Tabakę, zmiany we Włocłavii
79 - za Gawrońskiego 17-letni Orliński, zmiana w Liderze
⚽️ GOOOL 77 - Kamil Kuropatwiński 0:2. Po bardzo dobrym zagraniu Olga Tabaki, kapitan Włocłavii wpadł w pole karne w swoim stylu i ładnym strzałem podwyższył wynik
73 - Bazela schodzi, wszedł 17-letni Brzeziński, zmiana w Liderze
70 - Wprawdzie Włocłavia kontroluje mecz (Lider nie zagraża), ale prowadzi tylko jedną bramką
66 - Miłek z dystansu (po zagraniu z wolnego Kuropatwińskiego), ale bardzo niecelnie
57 - dwie okazje Włocłavii, Jankowski i Kacperski, to powinny być gole
53 - dwa rożne dla Włocłavii, ale bez efektu
50 - 0:1
46 - Lider od środka, początek drugiej połowy
45 - koniec I połowy, mimo iż zegar na tablicy świetlnej stadionu OSiR pokazywał 44 minuty i 16 sekund. Jeden z piłkarzy zwrócił nawet uwagę sędziemu, ale ten pokazał swój zegarek i zespoły zeszły do szatni. 0:1
43 - Kuropatwiński prostopadle do Jankowskiego, ale szybszy bramkarz Lidera
41 - Jankowski żółta kartka
38 - Zapała pobił swój rekord 581 minut bez wpuszczonej bramki. To rekord z sezonów 2019/20 (Pomorzanin Toruń) i 2020/21 (Włocłavia).
Zapis transmisji na żywo

30 - 0:1
24 - Adrian Kowalski chciał zaskoczyć Zapałę strzałem z wolnego po krótkim rogu, bramkarz Włocłavii pewnie złapał piłkę i uruchomił od razu Kuropatwińskiego. Sytuację ratował dalekim wyjściem Szymański, bramkarz Lidera, wybił piłkę niedokładnie, ale strzał do opuszczonej bramki z ponad 30 metrów zablokował jeden z obrońców
20 - 0:1
15 - Lider próbuje, ale groźniejsze są akcje Włocłavii.
9 - Kuropatwiński z wolnego obok bramki Lidera
⚽️ GOOOL 4 - Oleg Tabaka 0:1.
Żuławski wykonał daleki wyrzut z autu w pole karne, gdzie Rafał Jankowski ładnie przełożył sobie zawodnika Lidera i piłkę na lewą nogę, uderzył z 13 metrów, Szymański odbił piłkę, ale przy dobitce Olga Tabaki był już bezradny. Zobacz wideo

3 - Behlke z 5 metrów nie trafi do siatki Lidera
1 - od środka Włocłavia

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz derbowy Lider - Włocłavia ?

Teraz łatwo wskazać zespół, który powinien bez większych kłopotów zainkasować trzy punkty. Włocłavia jest na fali, a Lider ostatnio przegrał aż 1:8 w Rypinie. Faworytem jest zajmująca trzecie miejsce w tabeli 4. ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia, która od sześciu spotkań nie straciła bramki. Jednak derby zawsze rządzą się swoimi prawami i wszystko się może zdarzyć. Włocłavia musi, a Lider tylko może.

To mecz nr 7 (a czwarty w 2021 roku). Tylko raz Liderowi udało się dotychczas wygrać. Było to w 2016 roku w historycznych pierwszych derbach. Kolejne mecze były już po myśli Włocłavii, która szczególnie w spotkaniach nr 2 i 3 nie była faworytem.
HISTORIA DERBÓW LIDER - WŁOCŁAVIA - TUTAJ
W Liderze nie gra Kamil Frąckowiak, w ubiegłym jeszcze sezonie kapitan Włocłavii. Po meczu z Wdą ukarany został czerwoną kartką i musi pauzować jeszcze jeden mecz. We Włocłavii z powodu także kartek Bartłomiej Feter. Do składu Lidera wraca grający trener Tomasz Szablewski, który w Rypinie pauzował za kartki.

Wyniki 10. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [8-9 października]

Składy
LIDER: Kacper Szymański - Damian Figura, Daniel Wiliński, Stanisław Łojewski, Wiktor Gawroński (79, Kacper Orliński), Tomasz Szablewski, Wiktor Majewski, Dawid Mikołajczak (88, Michał Świątkowski), Robert Spychalski, Alan Bazela (73, Nikolas Brzeziński), Adrian Kowalski
Rezerwa: Adam Grzywiński, Kacper Orliński, Michał Tulimowski, Kamil Rybicki, Marek Lewandowski, Michał Świątkowski, Nikolas Brzeziński. Trener Tomasz Szablewski.

WŁOCŁAVIA: Łukasz Zapała - Paweł Behlke, Mariusz Cichowlas, Bartosz Czyżewski, Kamil Kuropatwiński, Mariusz Miłek (89, Szymon Pawłowski), Damian Kacperski (82, Marcin Bykowski), Marcel Żuławski, Patryk Wojtylak, Oleg Tabaka (82, Łukasz Galanciak), Rafał Jankowski (89, Dawid Guzek).
Rezerwa: Adam Szczepańczyk, Marcin Bykowski, Dawid Guzek, Łukasz Galanciak, Szymon Pawłowski, Mateusz Pohlid, Dominik Kulak. Trener Rafał Lewandowski.
początek o godzinie 18:30 - sędziuje Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie).

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:0 (2:0)
Informuje Dominik Malicki
90 - koniec
85 - 2:0
59 - Oskar Kryszak czerwona kartka za faul na Kocie, który wyszedł sam na sam szedł
45 - 2:0
⚽️ GOOOL 36 - Grzegorz Adamski 2:0
⚽️ GOOOL 14 - Adam Kacprzak 1:0. Asysta Maciej Sobczyk
(19:00) - Łukasz Damski

Tabela po 10. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Unia Solec Kujawski 10 25 27-10
  2. Wda Świecie 10 24 34-12
  3. Włocłavia Włocławek 10 23 21-1
  4. Chemik Bydgoszcz 10 22 22-10
  5. Sparta Brodnica 10 19 14-14
  6. Pogoń Mogilno 10 18 24-14
  7. Kujawianka Izbica Kuj. 10 17 23-16
  8. Sportis Łochowo 10 17 24-12
  9. Notecianka Pakość 10 16 17-24
  10. Lech Rypin 10 16 27-16
  11. Start Pruszcz 10 10 17-25
  12. Lider Włocławek 10 10 14-27
  13. Orlęta Aleksandrów Kuj. 10 9 7-17
  14. Unia Gniewkowo 10 9 16-28
  15. Chełminianka Chełmno 10 6 16-29
  16. Cuiavia Inowrocław 10 5 13-23
  17. BKS Bydgoszcz 10 4 10-26
  18. Pomorzanin Toruń 10 3 7-29

Spadki. W tym sezonie nie ma barażów. Spadają więc trzy ostatnie drużyny, plus tyle ile zostanie zdegradowanych "naszych" ekip z trzeciej ligi

4. liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka

Sobota 16 października
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość (13)
Pomorzanin Toruń - Start Pruszcz (13:00)
Sparta Brodnica - Lider Włocławek (14)
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski (15:00)
Unia Gniewkowo - Pogoń Mogilno (15:00)
Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz (15:00)
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska (15:00)
Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo (15:00)
Niedziela 17 października
Cuiavia Inowrocław - BKS Bydgoszcz (11:00)

Klasyfikacja strzelców 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 10. kolejce

  • Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 9
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 7
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 7
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 6
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 6
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 6
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 5
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 5
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 5
  • Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 5
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 5
  • Błażej Wyrkowski (Cuiavia Inowrocław) - 5
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 5
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) - 4
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 4
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 4
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 4
  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 4
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 4
  • Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
  • Masato Hayashi (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 3
  • Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 3
  • Aleksandr Sphilevskii (Sportis Łochowo) - 3
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
  • Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 3
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 3
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 3
  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 3
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 3
  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
  • Stanisław Łojewski (Lider Włocławek) - 3
  • Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 3
  • Radosław Rybka (Lech Rypin) - 3
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 3
  • Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 3
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 3
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Bartosz Czerwiński (Wda Świecie) - 2
  • Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo) - 2
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 2
  • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 2
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 2
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 2
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 2
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 2
  • Marcel Niedbała (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 2
  • Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 2
  • Radosław Wójcik (Notecianka Pakość) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 2
  • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 2
  • Michał Świątkowski (Lider Włocławek) - 2
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 2
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 2
  • Dawid Lewandowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Damian Adamski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Mateusz Szulc Dla Włocłavii Start 1
  • Robert Spychalski Dla Lecha Lider1
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Kamil Kulak (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Rafał Jankowski (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Mateusz Pohlid (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 1
  • Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Mateusz Balik(Unia Gniewkowo) - dla Notecianki1
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo) - 1
  • Piotr Wójcik (Start Pruszcz) - 1
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 1
  • Marcin Droż (Sportis Łochowo) - 1
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Kamil Czyżniewski (Sparta Brodnica) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Szymon Kocieniewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Łukasz Rutecki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Mateusz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Alan Bazela (Lider Włocławek) - 1
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 1
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
  • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 1
  • Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kacper Wojtyszyn (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Paweł Woźny (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Adam Safian (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Dorian Banasiak (Lech Rypin) - 1
  • Oskar Ignatowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 1

    • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 8
    • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
    • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) -5
    • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
    • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 5
    • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 5
    • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 5
    • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 5
    • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 5
    • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
    • Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 4
    • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) -3
    • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 3
    • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 3
    • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 3
    • Łukasz Nowak(Unia Solec Kujawski) - 3
    • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 3
    • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
    • Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 3
    • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 3
    • Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
    • Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 3
    • Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
    • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
    • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
    • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
    • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
    • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
    • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
    • Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) -2
    • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) -2
    • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) -2
    • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
    • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 2
    • Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
    • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 2
    • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 2
    • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 2
    • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 2
    • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 2
    • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
    • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
    • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 2
    • Adam Kozłowski(Pogoń Mogilno) - 2
    • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
    • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 2
    • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 2
    • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
    • Kamila Kala (Notecianka Pakość) - 2
    • Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
    • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 2
    • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 2
    • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 2
    • Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 2
    • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 2
    • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 2
    • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
    • Maciej Sobczyk (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
    • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 2
    • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 2
    • Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 2
    • Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 2
    • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 2
    • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 2
    • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 2
    • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
    • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) -1
    • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) -1
    • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) -1
    • Tomasz Wypij (Włocłavia Włocławek) -1
    • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
    • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 1
    • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 1
    • Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
    • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
    • Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 1
    • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
    • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
    • Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
    • Mateusz Szulc (Start Pruszcz) - 1
    • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
    • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
    • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
    • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
    • Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
    • Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
    • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
    • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
    • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
    • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
    • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 1
    • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 1
    • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
    • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 1
    • Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
    • Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 1
    • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
    • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
    • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
    • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 1
    • Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
    • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
    • Paweł Dryka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
    • Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
    • Paweł Borkowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
    • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
    • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
    • Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
    • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
    • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
    • Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 1
    • Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
    • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
    • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
    • Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
    • Jakub Sadowski (BKS Bydgoszcz) - 1
    • Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 1
    • Mateusz Choromański (Pomorzanin Toruń) - 1
    • Filip Hartwich (Pomorzanin Toruń) - 1
    • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
    • Bez asysty78

      * - brakują asysty Wdy z meczu z Kujawianką i jedna asysta dla Cuiavii

      Wyniki
      Lider - Włocłavia 0:2 (0:1), Oleg Tabaka (4), Kamil Kuropatwiński (77)
      Chemik Moderator - Unia G. 2:0 (2:0), Adam Kacprzak (14), Grzegorz Adamski (36)
      Start - Sparta 1:2 (0:0), Tymoteusz Majka (57) - Dmytro Martyniuk (49), Bartosz Kaczyński (52)
      BKS - Pomorzanin 3:3 (2:2), Łukasz Chruścicki 2 (13, 77), Oskar Januszewski (17) - Marcel Niedbała (16), Marek Piątkowski (36), Oskar Ignatowski (49)
      Sportis - Lech 2:3 (1:1), Michał Kalitta (9), Maciej Słupecki (55) - Martyn Trędewicz (41, wolny), Paweł Lewandowski (80), Dorian Banasiak (89, głową)
      Kujawianka - Wda 2:4 (0:1), Maciej Rojewski (79, karny), Hubert Szymczak (87) - Bartosz Czerwiński (25), Adam Safian (52), Karol Maliszewski (59), Gabriel Santos Falciano (61)
      Orlęta - Unia Solec 1:3 (0:1), Miłosz Sadowski (64) - Sebastian Pacek 2 (23, 58), Patryk Ciężkowski (52)
      Notecianka - Cuiavia 4:2 (2:0), Przemysław Swojnóg 2 (16, 70), Norbert Rościszewski (59), Borys Skowroński (12) - Patryk Kozłowski (62), Błażej Wyrkowski (87)
      Pogoń - Chełminianka 3:2 (0:2), Jay Jaskólski (50, karny), Bartłomiej Delekta (71), Antoni Krajnyk (79) - Kamil Kurkierewicz (13), Piotr Gross (42)

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 10. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [8-9 października] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie