Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Prawie 400 biegaczy i 90 zawodników nordic walking wzięło...

Do biegu, gotowi, start! Zimowy Bieg Dębowy w Dąbrowie [zdjęcia]

Prawie 400 biegaczy i 90 zawodników nordic walking wzięło udział VI Zimowym Biegu Dębowym w Dąbrowie. Najszybciej 15-kilometrową trasę pokonał Andrzej Rogiewicz z Grudziądza (0:48:53). Drugi był Pavlo Veretskyi, a trzeci - Kamil Nartowski z Torunia. Wśród uczestników nordic walking pierwsze miejsce zdobył Franciszek Trzciński z Chełmna. Tuż za nim na metę wszedł zaledwie 16-letni Kacper Stawicki z Mierucina. Trzecie miejsce zajęła Agnieszka Mielecka z Gąsawy.