Piłkarze ze Żnina pokonali sąsiadów ze Szczepanowa

Szymon Cieślak
Piłkarze ze Żnina po raz kolejny odnieśli zwycięstwo. Na własnym boisku pokonali przeciwników z Promienia Szczepanowo. Szymon Cieślak
O umiejętnościach i szczęściu mogą mówić piłkarze żnińskiego klubu Pałuczanka. Po raz kolejny odnieśli sukces. Pokonali zawodników Promienia Szczepanowo.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla żnińskiej drużyny. W drugiej połowie zawodnicy ze Żnina podwyższyli wynik do 4:0. Autorami sukcesu Pałuczanki w tym spotkaniu są: Mateusz Jamróg, Marek Witucki, Alan Kociuba, i Bartłomiej Sztanga.
Ten mecz był także okazją do debiutów. W spotkaniu zagrali zawodnicy znani z zespołu juniora młodszego: Daniel Sudoł i Bartosz Braciszewski.
Obecnie Pałuczanka Żnin zajmuje w tabeli B gr. IV piąte miejsce z liczbą 19 punktów na koncie.
W najbliższą niedzielę seniorzy Pałuczanki rozegrają ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Ich przeciwnikiem będzie Notecianka II. Mecz odbędzie się w Pakości.